Hakkımızda

İşletmelerin mal ve hizmet üretebilmeleri için ana üretim konuları dışında, bir çok konuda tedarik sağlamaları gerekmektedir.

Söz konusu tedarikler, temizlik ürünlerinden tutun, bahçe bakım ürünlerine varsa havuz bakım ürünlerine ve bazen ilaçlama ürünlerine kadar çeşitlilik göstermektedir.

İşletmeler açısından; ucuz ve kaliteli ürünlerin zamanında temin edilmesinin yanı sıra tek elden temin edilmesi de her zaman büyük önem taşımaktadır.

2008 yılında faaliyetine başlayan Entekim Tedarik, farklı alanlarda hizmet sunan diğer kardeş firmalarımız ile birlikte "ŞERBETCIOĞLU grup" çatısı altında faliyetlerine devam etmekte, gerek "online satış" ve gerekse "doğrudan satış" ile işletmelerin konumuzla ilgili tedarik ihtiyaçlarını karşılamakta ve asli üretim konularına odaklanmalarına katkı sağlamaktadır.

Sizin için neler yapabiliriz ?

İletişime geçmekten çekinmeyin. Biz sizinle iletişime geçmekten mutluluk duyuyoruz:)

Deneyimlerimize dayanarak sizin için en faydalı ürünleri seçiyor; uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti almanız için çabalıyoruz.

Memnun kalmadığınız ürünü 14 iş günü içinde istediğiniz gibi iade edebilir veya değişim yabilirsiniz. Asıl hedefimiz memnuniyetiniz.

Saat 16:00' ya kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda. Ürünlerin paketlemesine özen gösteriyoruz.